poniedziałek, 23 czerwca 2014

Mój Pierwszy Post

Otóż, pewnie niektórzy z was już widzieli moje dwa blogi. Otóż jeden z nich to FF a drugi to zwykłe opowiadanie. Na tym blogu, chciałabym opowiedzieć o sobie, o swoich problemach i życiu, a w razie czego poprosić o radę, me czytelniczki. Będą zamieszczane także duże ilości zdjęć (tak zwane "selfie" ). Liczę na to że będzie tam choć parę wejść, bo trochę nasiedziałam się nad tym projektując tą stronę :) . Liczę na komentarze, i oby było jak najwięcej pozytywnych ;).
                      
                                                                                                                       
                                                                       Dinmy08
                                                                <333333333333

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz