Co tam u was?????Ja dzisiaj wracam do domu z chyba najgorszych wakacji świata! Normalnie euforia mnie rozrywa od środka!!!! Byłam na ponad tydzień nad morzem (miejscowości nie pamiętam...zawsze zapominam!!!!!) z dziewczyną mojego taty i jej synami i powiem wam...nigdy wcześniej nie widziałam tak rozpuszczonych bachorów jak oni!!! Wytrzymać się z nimi nie da!!! Ugh, ale wróciłam i jest wszystko w jak najlepszym porządku :)
taka moja fotka z webcam toy ;)
czwartek, 24 lipca 2014
wtorek, 1 lipca 2014
Wakacje!!! Czujecie to ludziska?!
2 lipca, każdy z was pewnie już się domyśla o co chodzi...W A K A C J E!!!!!!! Ooo yeah!!
Opalanie się, kąpiel w morzu lub w jeziorze, wyjazdy za granice i nie tylko itp. Ohh, już czuję to słońce muskające delikatnie swymi promieniami moje ciało. Morskie fale uderzające o moje nogi tym samym mnie zmuszając do upadku. To jest po prostu piękne...Robisz co chcesz, śpisz do której chcesz, idziesz spać o której chcesz. Ale nie wszyscy niestety mają takie luksusy, ale marzyć można nie?! A ogólnie jakie plany na summer time? Ja na razie żadnych, nic, zero, kaput! Mam nadzieję że przesiedzę całych wakacji przed laptopem i telewizorem jak to niektórzy robią. Nie chcę marnować tego czasu, kiedy mogę swobodnie iść na cały dzień na np.Wyspę Młyńską, Stary Rynek, orlik koło szkoły nie przejmując się niczym!
Holidays, so beautiful!
Wasza kochana
Dinmy08
Opalanie się, kąpiel w morzu lub w jeziorze, wyjazdy za granice i nie tylko itp. Ohh, już czuję to słońce muskające delikatnie swymi promieniami moje ciało. Morskie fale uderzające o moje nogi tym samym mnie zmuszając do upadku. To jest po prostu piękne...Robisz co chcesz, śpisz do której chcesz, idziesz spać o której chcesz. Ale nie wszyscy niestety mają takie luksusy, ale marzyć można nie?! A ogólnie jakie plany na summer time? Ja na razie żadnych, nic, zero, kaput! Mam nadzieję że przesiedzę całych wakacji przed laptopem i telewizorem jak to niektórzy robią. Nie chcę marnować tego czasu, kiedy mogę swobodnie iść na cały dzień na np.Wyspę Młyńską, Stary Rynek, orlik koło szkoły nie przejmując się niczym!
Holidays, so beautiful!
Wasza kochana
Dinmy08
Subskrybuj:
Posty (Atom)
