piątek, 29 sierpnia 2014

Wakacje sie kończą!!!! :(

Heej miśki! Szkola za trzy dni... Kto się cieszy? Bo ja nie.... jak te wakacje szybko minęły! Ogólnie jest pare osób w klasie których nie chce więcej widzieć na oczy... Te osoby mnie gnębiły itp. Tak zwane "V.I.P" ale co tam.... Dam rade :) Więc na odchodne powodzenia w nowym roku i szczęścia ;* Wasza Dinmy08

czwartek, 24 lipca 2014

Siemanko!!

Co tam u was?????Ja dzisiaj wracam do domu z chyba najgorszych wakacji świata! Normalnie euforia mnie rozrywa od środka!!!! Byłam na ponad tydzień nad morzem (miejscowości nie pamiętam...zawsze zapominam!!!!!) z dziewczyną mojego taty i jej synami i powiem wam...nigdy wcześniej nie widziałam tak rozpuszczonych bachorów jak oni!!! Wytrzymać się z nimi nie da!!! Ugh, ale wróciłam i jest wszystko w jak najlepszym porządku :)
                                                           taka moja fotka z webcam toy ;)

wtorek, 1 lipca 2014

Wakacje!!! Czujecie to ludziska?!

2 lipca, każdy z was pewnie już się domyśla o co chodzi...W A K A C J E!!!!!!! Ooo yeah!!
Opalanie się, kąpiel w morzu lub w jeziorze, wyjazdy za granice i nie tylko itp. Ohh, już czuję to słońce muskające delikatnie swymi promieniami moje ciało. Morskie fale uderzające o moje nogi tym samym mnie zmuszając do upadku. To jest po prostu piękne...Robisz co chcesz, śpisz do której chcesz, idziesz spać o której chcesz. Ale nie wszyscy niestety mają takie luksusy, ale marzyć można nie?! A ogólnie jakie plany na summer time? Ja na razie żadnych, nic, zero, kaput! Mam nadzieję że przesiedzę całych wakacji przed laptopem i telewizorem jak to niektórzy robią. Nie chcę marnować tego czasu, kiedy mogę swobodnie iść na cały dzień na np.Wyspę Młyńską, Stary Rynek, orlik koło szkoły nie przejmując się niczym!
                                                            Holidays, so beautiful!
              
                                                                                                                                       Wasza kochana
                                                                                                                                                  Dinmy08

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Mój Pierwszy Post

Otóż, pewnie niektórzy z was już widzieli moje dwa blogi. Otóż jeden z nich to FF a drugi to zwykłe opowiadanie. Na tym blogu, chciałabym opowiedzieć o sobie, o swoich problemach i życiu, a w razie czego poprosić o radę, me czytelniczki. Będą zamieszczane także duże ilości zdjęć (tak zwane "selfie" ). Liczę na to że będzie tam choć parę wejść, bo trochę nasiedziałam się nad tym projektując tą stronę :) . Liczę na komentarze, i oby było jak najwięcej pozytywnych ;).
                      
                                                                                                                       
                                                                       Dinmy08
                                                                <333333333333