wtorek, 1 lipca 2014

Wakacje!!! Czujecie to ludziska?!

2 lipca, każdy z was pewnie już się domyśla o co chodzi...W A K A C J E!!!!!!! Ooo yeah!!
Opalanie się, kąpiel w morzu lub w jeziorze, wyjazdy za granice i nie tylko itp. Ohh, już czuję to słońce muskające delikatnie swymi promieniami moje ciało. Morskie fale uderzające o moje nogi tym samym mnie zmuszając do upadku. To jest po prostu piękne...Robisz co chcesz, śpisz do której chcesz, idziesz spać o której chcesz. Ale nie wszyscy niestety mają takie luksusy, ale marzyć można nie?! A ogólnie jakie plany na summer time? Ja na razie żadnych, nic, zero, kaput! Mam nadzieję że przesiedzę całych wakacji przed laptopem i telewizorem jak to niektórzy robią. Nie chcę marnować tego czasu, kiedy mogę swobodnie iść na cały dzień na np.Wyspę Młyńską, Stary Rynek, orlik koło szkoły nie przejmując się niczym!
                                                            Holidays, so beautiful!
              
                                                                                                                                       Wasza kochana
                                                                                                                                                  Dinmy08

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz