Co tam u was?????Ja dzisiaj wracam do domu z chyba najgorszych wakacji świata! Normalnie euforia mnie rozrywa od środka!!!! Byłam na ponad tydzień nad morzem (miejscowości nie pamiętam...zawsze zapominam!!!!!) z dziewczyną mojego taty i jej synami i powiem wam...nigdy wcześniej nie widziałam tak rozpuszczonych bachorów jak oni!!! Wytrzymać się z nimi nie da!!! Ugh, ale wróciłam i jest wszystko w jak najlepszym porządku :)
taka moja fotka z webcam toy ;)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz